1. PBS Turbo
  2. Volné pozice
  3. Referent nákupu a řízení kooperací (m/ž)

Referent nákupu a řízení kooperací (m/ž)

man-in-office

Vyhledává dodavatele a organizuje nákup a kooperace pro optimální zajištění zásob.

Požadavky: SŠ vzdělání (technického směru výhodou), znalost základní orientace ve výrobní dokumentaci, praxe ve strojírenské oblasti výhodou, anglický jazyk na komunikativní úrovni, uživatelská znalost PC, řidičský průkaz skupiny B, čistý trestní rejstřík, pečlivost, spolehlivost a flexibilitu

Náplň práce: nákup kooperací a dílců do strojírenské výroby, vyhledávání potenciálních dodavatelů, výběrová řízení a vyhodnocování cenových nabídek, výběr optimálního dodavatele, vyjednávání s tuzemskými i zahraničními dodavateli, vytváření a realizaci objednávek v interním systému, zajištění dodržování termínů dodávek, vyhodnocování dodavatelů, úzkou spolupráci s plánováním výroby, oddělením kvality a interní logistikou

Nabízíme: finanční ohodnocení dle praxe a znalostí, čtvrtletní odměny, věrnostní odměny, příspěvek na stravování a týden dovolené navíc. Po odpracování 12ti měsíců dále vyplácíme dovolenkové odměny, vánoční odměny, roční odměnu ze zisku a příspěvek na životní/penzijní pojištění od 3 000 Kč měsíčně.

Pojďte k nám pracovat

Nesprávný formát
Zadejte Vaše jméno prosím.
Zadejte Vaši e-mailovou adresu.
Zadejte vaše telefonní číslo.
Please let us know your message.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

* takto označená pole jsou povinná